Вашето лице за контакт
Dr. Cornelia Koronakis
Dr. Cornelia Koronakis
Консултант по недвижими имоти Продажби на имоти
+49 89 340 823-546
Стая
2
Жилищно пространство приблизително.
63 m²
Цена на придобиване
€ 795 000,-
Комисия
2,975% с 19% ДДС
Местоположение
80802 München

Алт-Schwabing: Луксозен двустаен апартамент с балкон и остъклена веранда

Идентификатор:
70434
Тип на обекта:
Плосък
Жилищно пространство приблизително.:
63 m²
Година на построяване:
1984
Приблизителна използваема площ:
65 m²
Обезщетение за жилище:
677 €
Състояние:
Като нов
Спалня:
1
Баня:
1
Брой балкони:
1
Изба:
Да
Оборудвана кухня:
Да
Под:
3
Подови настилки:
Паркетни настилки, Плочки

Комисия

Комисионна за купувача: 2,975%, включително 19% ДДС

Най-важните моменти

• Красива планировка
  • Висококачествено оборудване
  • Балкон и зимна градина

Описание на

Този очарователен и изключително добре поддържан двустаен апартамент се намира на 3-тия етаж в малка жилищно-търговска сграда с едва седем апартамента – в самото сърце на Мюнхен. С площ от около 63 кв.м. апартаментът впечатлява с добре обмислено разпределение на пространството, висококачествено обзавеждане и стилна жилищна атмосфера.

Просторната спалня предлага много място за съхранение благодарение на голям гардероб, докато практична килера в коридора осигурява място за пералня и сушилня. Модерната баня с плочки и вана допълва перфектно високия комфорт на жилището.

Сърцето на апартамента е отворената зона за дневна и трапезария. Висококачествената, отворена вградена кухня с барплот за закуска се вписва хармонично в дневната и заедно с красивата трапезария създава модерна и привлекателна жилищна атмосфера.

Вкусно обзаведената дневна впечатлява със своята светлина и директния достъп до очарователната тераса – идеалното място за релаксиращи моменти на открито. Особено предимство е залитата със светлина оранжерия, която може да се използва идеално като домашен офис, творческо работно пространство или уютно кътче за отдих и придава допълнителен чар на апартамента.

Апартаментът е в почти ново състояние. Мазе и паркомясто на два етажа допълват тази атрактивна оферта – истинско предимство в Мюнхен.

Апартамент 795 000 € + паркомясто (на два етажа) 25 000 € 0
Общо 820 000 €

Оборудване

Сграда:
    Поддържана жилищна сграда, подложена на текуща поддръжка и цялостна модернизация през последните години
    • 2014 г.: Монтаж на нови метални прозорци с тройно остъкляване във всички апартаменти
    • 2016 г.: Частична модернизация на плоския покрив с редовна поддръжка оттогава
    • 2019: Ремонт на дуплекс апартаментите
    • 2022: Ремонт на задната фасада, включително балконите
    • 2022: Ново боядисване на стълбището
    • 2024: Модернизация на фасадата откъм улицата
    • Централно отопление с газоснабдяване
    • Добри резерви в рамките на сдружението на собствениците

    Апартамент:
    Самият апартамент е изцяло реновиран през 2018/2019 г. и обзаведен с висококачествени мебели. Луксозното обзавеждане се проявява особено в стилните паркетни подове в дневните помещения, както и в безвремевно елегантните плочки в банята и в зоната на отворената кухня. Хармоничната цялостна картина създава модерна и в същото време уютна атмосфера.

    Цялото обзавеждане, включително вградената кухня и оборудване като диван, телевизор, прибори за хранене и др., е включено в покупната цена. При покупката се предоставя подробен списък с инвентара.

    Местоположение

В сърцето на Schwabing

    Този очарователен апартамент се намира в престижна част на Мюнхен, в сърцето на популярния квартал „Алт-Schwabing“. Кварталът е сред най-атрактивните жилищни райони в града и впечатлява с очарователните си старинни сгради, озеленените улици, както и с живата и космополитна атмосфера.