Your Contact Person
Sophia Schaffer
Sophia Schaffer
Eiendomskonsulent | Salg
+49 89 340 823-551
Rooms
3,5
Living area ca.
122,31 m²
Purchase price
€ 990 000,-
Commission fee
2,975% incl. VAT
Location
81825 München

Trudering: 3,5-roms maisonette-leilighet i toppetasjen med perfekt rominndeling og balkong -gratis

Identifier:
70391
Property type:
Maisonette
Living area ca.:
122,31 m²
Year of construction:
2000
Usable area ca.:
164,81 m²
HOA fees:
770 €
Condition:
Maintained
Bathrooms:
1
Guest Toilet:
Yes
Number of balconies:
2
Basement:
Yes
Fitted kitchen:
Yes
Floor Number:
2
Flooring:
Tiles, Parquet

Commission fee

Kjøpers provisjon: 2,975 % inkl. 19 % mva.

Virtual tour

Top-Highlights

• Bo på to plan - sjenerøs romfølelse og gjennomtenkt rominndeling
  • Sydvendt balkong og vestvendt balkong for avslappende timer utendørs
  • Fullt møblert og utstyrt med høy standard

Description

Den fullt møblerte og høykvalitetsutstyrte loftsleiligheten med 3,5 rom strekker seg over hele toppetasjen i et 5-familiehus og tilbyr en spesielt høy grad av privatliv - uten direkte naboer.

Lys, en gjennomtenkt rominndeling og kjærlig oppmerksomhet på detaljer gir leiligheten en hyggelig atmosfære.
Fra inngangspartiet til høyre har man tilgang til soverommet og et annet fleksibelt rom, som er ideelt som barnerom, arbeidsrom eller garderobe. Et bad med badekar og separat dusj kompletterer dette området.
Til venstre ligger den romslige stue- og spisestuen som utgjør leilighetens midtpunkt. De skreddersydde polstrede møblene fra interiørarkitekten understreker den høye kvaliteten. Herfra har du tilgang til to balkonger mot sør og vest, som innbyr til avslappende timer utendørs.
Det utstyrte kjøkkenet flyter sømløst over i stuen. På dette nivået finner du også et separat gjestetoalett og et spiskammer, som også kan brukes som garderobe, med smart designede, spesialtilpassede garderobeskap og rikelig med oppbevaringsplass.
Etasjen over utvider den tilgjengelige plassen og ble nylig brukt som arbeidsområde. Parkettgulv i bjørk av høy kvalitet gir dette området en varm og koselig atmosfære.

I kjelleren er det et vaskerom med egen tilkobling for vaskemaskin og tørketrommel, samt et separat kjellerrom. En romslig enkelt parkeringsplass i parkeringskjelleren avrunder tilbudet. Det er mulig å installere en Wallbox-ladestasjon.

Leilighet 990 000 euro + én underjordisk parkeringsplass 32 000 euro = total kjøpesum 1 022 000 euro

Equipment

• Åpen planløsning med stue og spisestue
  • Skreddersydde polstrede møbler i stuen av interiørarkitekten
  • høykvalitets kjøkken med hvitevarer av høy kvalitet (inkludert Neff, Miele, Jan Kolbe og Krups)
  • spesialtilpasset inventar og innredning av en snekker i stuen, soverommet og spisestuen
  • Oppbevaringsrom med garderobeskap
  • Spesialtilpassede innebygde skap i spiskammeret - funksjonelle og gjennomtenkte ned til minste detalj for maksimal oppbevaringsplass
  • Bad med badekar og separat dusj
  • Sanitærutstyr fra anerkjente produsenter (bl.a. Villeroy & Boch og Duravit)
  • Designerlamper fra Tobias Grau (spisestue), Bruck (bad + stue) og andre
  • Separat gjestetoalett
  • Elektriske skodder, også på takvinduene

Location

Maisonette-leiligheten ligger i et ettertraktet, rolig boligområde øst i München, i Trudering. Nabolaget er preget av boligblokker og rekkehus. Ostpark, som ligger i gangavstand, er ideelt for spaserturer, sportslige aktiviteter og avslappende timer utendørs.

Trudering scorer også poeng for familier med sin gode infrastruktur, som inkluderer barnehager og skoler. Butikker for daglige behov ligger også i nærheten, noe som gjør det enkelt å integrere shopping og innkjøp i hverdagen.

Motorveien og Mittlerer Ring kan nås på bare noen få minutter, noe som gir optimale forbindelser til både sentrum og området rundt. Buss- og trikkelinjer ligger også i nærheten, og gir raske forbindelser til alle deler av byen.