Вашето лице за контакт
Sophia Schaffer
Sophia Schaffer
Консултант по недвижими имоти | Продажби
+49 89 340 823-551
Стая
1
Жилищно пространство приблизително.
26,22 m²
Цена на придобиване
Продава се
Местоположение
81541 München
Търсите имот за покупка?

Au: Стилен 1-стаен апартамент с балкон

Тип на обекта:
Плосък
Жилищно пространство приблизително.:
26,22 m²
Година на построяване:
1973
Приблизителна използваема площ:
27,47 m²
Състояние:
Добре поддържан
Асансьор:
Да
Баня:
1
Брой балкони:
1
Изба:
Да
Оборудвана кухня:
Да
Под:
3

Най-важните моменти

• Балкон
  • Басейн за общността на къщата
  • Мазе за допълнително пространство за съхранение

Описание на

Продава се обзаведено 1-стайно жилище на 3-ия етаж в жилищен комплекс, който е лесно достъпен с асансьор и по стълбище.

При влизане в апартамента в коридора вляво се намира кухненският бокс, оборудван с вградена кухня. Срещу него се влиза в банята.
Централно място в апартамента заемат дневната и трапезарията, които създават приятна атмосфера за отдих и добро настроение. Зоната за спане се вписва хармонично в помещението. От дневната зона можете да влезете на балкона, който предлага привлекателно външно пространство.

Апартаментът разполага с мазе, което предлага допълнително пространство за съхранение. На разположение на общността на къщата е басейн. Има и общо перално помещение с пералня и сушилня, работещи с монети. Частно двуетажно паркомясто допълва офертата.

Покупна цена на апартамента 299 000,00 евро + покупна цена на дуплексното паркомясто 25 000,00 евро = обща покупна цена 324 000,00 евро

Енергийни данни

Вид отопление:
Районно отопление
Клас на енергийна ефективност:
D
Индекс на енергийното потребление:
122 kWh/(m²*a)
Основни енергийни източници:
Районно отопление
Вид на енергийния сертификат:
Сертификат за потребление
Година на построяване:
1973
Преведено от DeepL
Cookie notice
Please enable cookies in your browser settings!