İrtibat kişiniz
Sophia Schaffer
Sophia Schaffer
Emlak Danışmanı | Satış
+49 89 340 823-551
Oda
1
Yaşam alanı yaklaşık.
26,22 m²
Satın alma fiyatı
Satıldı
Konum
81541 München
Satın almak için bir mülk mü arıyorsunuz?

Au: Balkonlu 1 odalı şık daire

Nesne türü:
Düz
Yaşam alanı yaklaşık.:
26,22 m²
İnşaat yılı:
1973
Kullanılabilir alan yaklaşık.:
27,47 m²
Durum:
Bakımlı
Asansör:
Evet
Banyo:
1
Balkon sayısı:
1
Kiler:
Evet
Hazır mutfak:
Evet
Zemin:
3

En önemli özellikler

• Balkon
  • Ev topluluğu için havuz
  • Ek depolama alanı için kiler bölmesi

Açıklama

Satılık, bir konut kompleksinin 3. katında, asansörle ve merdivenle kolayca erişilebilen mobilyalı 1 odalı bir dairedir.

Daireye girdikten sonra, hazır mutfak ile donatılmış mini mutfak soldaki koridorda yer almaktadır. Karşısında banyoya girersiniz.
Dairenin merkezinde, rahatlama ve esenlik için hoş bir atmosfer yaratan oturma ve yemek alanı yer almaktadır. Bir uyku alanı odaya uyumlu bir şekilde karışır. Yaşam alanından, davetkar bir açık alan sunan balkona erişebilirsiniz.

Daire, ek depolama alanı sunan bir kiler bölmesine sahiptir. Ev topluluğu için bir havuz mevcuttur. Ayrıca jetonla çalışan çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi içeren ortak bir çamaşır odası da bulunmaktadır. Özel dubleks park alanı da teklifi tamamlıyor.

Satın alma fiyatı daire € 299,000.00 + satın alma fiyatı dubleks park yeri € 25,000.00 = toplam satın alma fiyatı € 324,000.00

Enerji verileri

Isıtma tipi:
Bölgesel ısıtma
Enerji verimliliği sınıfı:
D
Enerji tüketim endeksi:
122 kWh/(m²*a)
Ana enerji kaynakları:
Bölgesel ısıtma
Enerji sertifikası türü:
Tüketim sertifikası
İnşaat yılı:
1973
s'den çevrilmiştir
Cookie notice
Please enable cookies in your browser settings!