Vaša kontaktna oseba
Edda Pucher
Edda Pucher
Nepremičninski svetovalec Prodaja nepremičnin
+49 89 340 823-544
Soba
1
Bivalni prostor pribl.
29,48 m²
Nakupna cena
€ 278.000,-
Komisija
2,975% z 19% DDV
Lokacija
80807 München

Milbertshofen: Sončno enosobno stanovanje na mirni, a kljub temu osrednji lokaciji

Identifikator:
70437
Vrsta predmeta:
Ravna stran
Bivalni prostor pribl.:
29,48 m²
Leto izgradnje:
1984
Uporabna površina pribl.:
30,84 m²
Stanovanjski dodatek:
155 €
Stanje:
Prenovljeni
Dvigalo:
Da
Število balkonov:
1
Klet:
Da
Vgrajena kuhinja:
Da
Tla:
4

Komisija

Provizija za kupca: 2,975 % vključno z 19 % DDV

Najpomembnejši poudarki

• Svetlo stanovanje s sončnim zahodnim balkonom
  • Sodobna, popolnoma opremljena kuhinja
  • Okusna keramična tla

Opis

Apartma na osrednji lokaciji

Ta prijeten apartma, ki je bil pred kratkim temeljito prenovljen in na novo opremljen, vam ponuja sodoben in eleganten dom. Prostoren dnevni in jedilni prostor se neposredno odpira na sončen zahodni balkon, s katerega se razteza lep pogled na zelenje in okoliško sosesko. Sosednja kuhinja je sodobno zasnovana in popolnoma opremljena, kar je idealno za vse ljubitelje kuhanja. Kopalnica s tušem je obložena z modernimi ploščicami. V predsobi praktična vgradna omara zagotavlja dovolj prostora za shranjevanje.

V lepo vzdrževani stanovanjski stavbi iz leta 1984 se stanovanje nahaja v 4. nadstropju z dvigalom. V kletnih prostorih se nahaja pripadajoča klet. V objektu so na voljo tudi prostori za shranjevanje koles ter pralnica in sušilnica.

V podzemni garaži je na voljo dvonadstropno parkirno mesto za nakup.
Cena: stanovanje 278.000 € + dvonadstropno parkirno mesto v podzemni garaži (spodaj) 20.000 € = skupaj 298.000 €

Oprema

Popolnoma opremljeno in pripravljeno za vselitev
    V ceno nakupa je že vključeno naslednje:

  • Kuhinja v preddverju s hladilnikom z zamrzovalnim predalom, indukcijsko kuhalno ploščo, mikrovalovno pečico, kavnim aparatom ter celotno posodo in kuhinjskim priborom
  • francoska postelja (140 cm x 200 cm), jedilna miza z 2 stoli, francoska postelja (140 x 200 cm), kavč, omara, garderobna omara, svetila, ostalo drobno pohištvo, TV. Ob nakupu vam bomo na voljo seznam inventarja.

• Podzemna garaža je bila obnovljena v letih 2024 in 2025. To vključuje tudi celotno tehnologijo dupleksnih naprav ter hidravliko.

    Lokacija

Bivanje v središču Milbertshofena

    To stanovanje se nahaja v Milbertshofnu, dinamičnem gospodarskem središču tik ob meji z živahno četrtjo Parkstadt Schwabing. Četrt navdušuje s svojim urbanim vzdušjem, odlično infrastrukturo ter številnimi udobji in zanimivostmi v neposredni bližini.

    Naj gre za študij, prosti čas, kulturo ali delo – tukaj imate vse na dosegu roke. Do uglednih univerz TUM in LMU ter nekaterih najbolj privlačnih delodajalcev v Nemčiji, med katerimi so BMW, Siemens in MAN, se lahko udobno odpravite s kolesom ali podzemno železnico, ki ustavi tik pred vašimi vrati.

    Lokacija ni priljubljena le zaradi vrhunskih izobraževalnih in poklicnih možnosti, ampak tudi zaradi številnih možnosti za preživljanje prostega časa. V bližnjem Olympiaparku ali Luitpoldparku lahko uživate v številnih dejavnostih na prostem.

    Tudi za vsakodnevna opravila je vse hitro dostopno peš. Z metrojem pridete v samo 12 minutah do univerze ali Marienplatz in v samo 9 minutah do glavne železniške postaje.