Vaše kontaktní osoba
Edda Pucher
Edda Pucher
Poradce pro nemovitosti Prodej nemovitostí
+49 89 340 823-544
Pokoj
1
Obytná plocha cca.
31,81 m²
Nákupní cena
Prodává se na
Umístění
81373 München
Hledáte nemovitost ke koupi?

Sendling-Westpark: Světlý 1pokojový byt s krásnou terasou orientovanou na jih

Typ objektu:
Apartment
Obytná plocha cca.:
31,81 m²
Rok výstavby:
1968
Užitná plocha cca:
33,81 m²
Stav:
Modernizované stránky
Koupelna:
1
Počet teras:

Byt v centru města

Světlý, plně zařízený městský byt ve vyspělé rezidenční čtvrti je na prodej. Byt se nachází v přízemí udržovaného činžovního domu postaveného v roce 1968. Světlý obývací/spací prostor je snadno zařízen a má přístup na slunnou terasu orientovanou na jih. Kuchyň s přirozeným světlem je plně vybavená. Koupelna je obložena bílými dlaždicemi a má vanu. V předsíni je prostor pro šatní skříň.

K bytu náleží prostorný sklepní prostor. V komplexu je k dispozici také prádelna a sušárna se spotřebiči na mince a úschovna kol.

V podzemním parkovišti je možné zakoupit individuální parkovací místo:
Kupní cena: byt 250 000 € + parkovací místo 28 000 € = celkem 278 000 €.

Energetické údaje

Typ vytápění:
Ústřední vytápění
Třída energetické účinnosti:
E
Index spotřeby energie:
159 kWh/(m²*a)
Hlavní zdroje energie:
Topný olej
Typ energetického certifikátu:
Osvědčení o spotřebě
Rok výstavby:
1968
Přeloženo z DeepL
Cookie notice
Please enable cookies in your browser settings!