Вашето лице за контакт
Edda Pucher
Edda Pucher
Консултант по недвижими имоти Продажби на имоти
+49 89 340 823-544
Стая
1
Жилищно пространство приблизително.
31,81 m²
Цена на придобиване
Продава се
Местоположение
81373 München
Търсите имот за покупка?

Sendling-Westpark: Светъл 1-стаен апартамент с красива тераса с южно изложение

Тип на обекта:
Apartment
Жилищно пространство приблизително.:
31,81 m²
Година на построяване:
1968
Приблизителна използваема площ:
33,81 m²
Състояние:
Модернизиран
Баня:
1
Брой на терасите:

Апартамент в центъра на града

Продава се светъл, напълно обзаведен градски апартамент в развит жилищен район. Жилището се намира на партерния етаж на добре поддържан жилищен блок, построен през 1968 г. Светлата дневна/спалня е лесна за обзавеждане и има достъп до слънчева тераса с южно изложение. Кухнята с естествена светлина е напълно оборудвана. Банята е облицована с бели плочки и разполага с вана. В коридора има място за гардероб.

Апартаментът разполага с просторно мазе. В комплекса има и перално и сушилно помещение с уреди за монети, както и помещения за съхранение на велосипеди.

Възможно е да се закупи индивидуално паркомясто в подземния паркинг:
Цена на покупката: апартамент 250 000 евро + паркомясто 28 000 евро = общо 278 000 евро.

Енергийни данни

Вид отопление:
Централно отопление
Клас на енергийна ефективност:
E
Индекс на енергийното потребление:
159 kWh/(m²*a)
Основни енергийни източници:
Отоплително масло
Вид на енергийния сертификат:
Сертификат за потребление
Година на построяване:
1968
Преведено от DeepL
Cookie notice
Please enable cookies in your browser settings!