Το πρόσωπο επικοινωνίας σας
Edda Pucher
Edda Pucher
Σύμβουλος ακινήτων Πωλήσεις ακινήτων
+49 89 340 823-544
Δωμάτιο
1
Ζωτικός χώρος περίπου.
31,81 m²
Τιμή αγοράς
Πωλείται
Τοποθεσία
81373 München
Ψάχνετε για ένα ακίνητο προς αγορά;

Sendling-Westpark: Φωτεινό διαμέρισμα 1 δωματίου με όμορφη βεράντα με νότιο προσανατολισμό

Τύπος αντικειμένου:
Apartment
Ζωτικός χώρος περίπου.:
31,81 m²
Έτος κατασκευής:
1968
Ωφέλιμη επιφάνεια περίπου.:
33,81 m²
Κατάσταση:
Εκσυγχρονισμένο
Μπάνιο:
1
Αριθμός βεραντών:

• Φωτεινός χώρος καθιστικού και ύπνου
  • Ηλιόλουστη βεράντα με νότιο προσανατολισμό
  • Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παράθυρο

Περιγραφή του

Σε κεντρική τοποθεσία διαμέρισμα

Πωλείται ένα φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα πόλης σε μια ώριμη κατοικημένη περιοχή. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο μιας καλοδιατηρημένης πολυκατοικίας που χτίστηκε το 1968. Ο φωτεινός χώρος καθιστικού/υπνου είναι εύκολα επιπλώσιμος και έχει πρόσβαση στην ηλιόλουστη βεράντα με νότιο προσανατολισμό. Η κουζίνα με φυσικό φωτισμό είναι πλήρως εξοπλισμένη. Το μπάνιο έχει λευκά πλακάκια και διαθέτει μπανιέρα. Υπάρχει χώρος για μια ντουλάπα στο διάδρομο.

Το διαμέρισμα διαθέτει ένα ευρύχωρο διαμέρισμα κελάρι. Στο συγκρότημα υπάρχει επίσης πλυντήριο και στεγνωτήριο με συσκευές που λειτουργούν με κέρματα και χώροι αποθήκευσης ποδηλάτων.

Υπάρχει δυνατότητα αγοράς ατομικής θέσης στάθμευσης στον υπόγειο χώρο στάθμευσης:
Τιμή αγοράς: διαμέρισμα 250.000 € + θέση στάθμευσης 28.000 € = σύνολο 278.000 €.

Ενεργειακά δεδομένα

Τύπος θέρμανσης:
Κεντρική θέρμανση
Κατηγορία ενεργειακής απόδοσης:
E
Δείκτης κατανάλωσης ενέργειας:
159 kWh/(m²*a)
Κύριες πηγές ενέργειας:
Πετρέλαιο θέρμανσης
Τύπος ενεργειακού πιστοποιητικού:
Πιστοποιητικό κατανάλωσης
Έτος κατασκευής:
1968
Μεταφράστηκε από DeepL
Cookie notice
Please enable cookies in your browser settings!