Vaše kontaktní osoba
Edda Pucher
Edda Pucher
Poradce pro nemovitosti Prodej nemovitostí
+49 89 340 823-544
Pokoj
2
Obytná plocha cca.
50,21 m²
Nákupní cena
Prodává se na
Umístění
80995 München
Hledáte nemovitost ke koupi?

Fasanerie: Slunný 2pokojový byt se zahradou - klidný a v centru - volný

Typ objektu:
Přízemní byt
Obytná plocha cca.:
50,21 m²
Rok výstavby:
1983
Užitná plocha cca:
53,35 m²
Stav:
Dobře udržované
Ložnice:
1
Koupelna:
1
Počet teras:

• Prostorné uspořádání
  • Slunná terasa orientovaná na západ se vstupem do zahrady
  • Vkusně zařízený nábytek

Popis

Ideální pro bydlení majitele nebo investici

Atraktivní půdorys s obytnou plochou cca 50 m² splňuje všechna očekávání ideálně členěného a kompaktního dvoupokojového městského bytu.
Spojený obývací a jídelní prostor je vkusně zařízený a nabízí přístup na slunnou terasu orientovanou na západ a do sousední zahrady. Přilehlá kuchyně bytu je atraktivně zařízená a plně vybavená. Světlá ložnice nabízí dostatek úložného prostoru. Sprchový kout s kombinovanou pračkou a sušičkou je obložen dlaždicemi v moderním stylu. V předsíni se nachází praktická vestavěná skříň a šatní skříň.

Byt se nachází v přízemí udržovaného bytového domu postaveného v roce 1983. Sklep se nachází v suterénu. V komplexu je k dispozici také úschovna kol a prádelna a sušárna.
V podzemním parkovišti je možné zakoupit jedno parkovací místo.

Kupní cena bytu 350 000 € + kupní cena parkovacího místa 20 000 € = celkem 370 000 €.

Energetické údaje

Typ vytápění:
Ústřední vytápění
Třída energetické účinnosti:
C
Index spotřeby energie:
82,4 kWh/(m²*a)
Hlavní zdroje energie:
Plyn
Typ energetického certifikátu:
Osvědčení o spotřebě
Rok výstavby:
1983
Přeloženo z DeepL
Cookie notice
Please enable cookies in your browser settings!